Poradnia psychologiczna


Psychologia to nauka o zachowaniu i umyśle, która zajmuje się badaniem procesów poznawczych, emocjonalnych i społecznych człowieka.

Nasi specjaliści pomagają przezwyciężyć trudności związane z lękiem, depresją, stresem, trudnościami w relacjach międzyludzkich, a także innymi problemami życiowymi. Wykorzystujemy najnowsze metody terapeutyczne, takie jak terapia poznawczo-behawioralna, psychoterapia, a także terapia schematów. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta, a konsultacje odbywają się w pełnej dyskrecji i zaufaniu.

Dowiedz się więcej …

  • Konsultacja psychologiczna / interwencja kryzysowa
Konsultacja psychologiczna / interwencja kryzysowa

Konsultacja psychologiczna / interwencja kryzysowa – ta usługa dedykowana jest dla pacjentów od 16r. ż, którzy przeżywają kryzys, byli narażeni na silny stres, czują napięcie, niewiadomego pochodzenia niepokój, żal po stracie, albo nie panują nad sposobem odżywiania . Jest to jedno lub kilka spotkań które koncentrują się na rozeznaniu w aktualnej sytuacji życiowej klienta. To pomoc doraźna, gdzie celem jest poszukiwanie możliwych rozwiązań sytuacji. Często stanowi wstęp do dalszej pracy własnej czyli do poszerzania samoświadomości.


  • Wsparcie psychologiczne w chorobach somatycznych
Wsparcie psychologiczne w chorobach somatycznych

Wsparcie psychologiczne w chorobach somatycznych – dedykowane jest dla pacjentów, którzy cierpią na różne dolegliwości cielesne niewiadomego pochodzenia. Szukasz dla siebie pomocy u różnych specjalistów, wykonujesz szereg badań z których wynika że jesteś zdrowy, a mimo to odczuwasz ból lub inne uporczywe objawy, lub zdiagnozowano u Ciebie choroby dermatologiczne, kardiologiczne, gastryczne, autoimunologiczne czy onkologiczne? Pomoc psychologiczna pozwala efektywnie radzić sobie z chorobą, łagodzić skutki i wspiera leczenie farmakologiczne. Podczas spotkań z psychologiem dowiesz się jak twój styl życia wpływa na choroby ciała oraz jak skutecznie radzić sobie ze stresem. Jest to wsparcie doraźne, które ma na celu zmianę stylu życia na bardziej świadomy i zdrowy.


  • Diagnoza psychologiczna osobowości
Diagnoza psychologiczna osobowości

Diagnoza psychologiczna osobowości– dotyczy pacjentów, którzy potrzebują wiedzy dla własnych potrzeb lub zostali skierowani przez lekarza prowadzącego w celu dopasowania farmakoterapii. Podczas diagnozy psychologicznej pacjent wykonuje testy pisemne oraz udziela informacji na zadawane pytania, efektem czego jest analiza i pisemny profil osobowości klienta.


  • Diagnoza psychologiczna funkcji poznawczych
Diagnoza psychologiczna funkcji poznawczych

Diagnoza psychologiczna funkcji poznawczych– dedykowana jest dla pacjentów, którzy odczuwają pogorszenie koncentracji uwagi, pamięci, zdolności przewidywania i planowania, myślenia logicznego, orientacji w przestrzeni i czasie. Najczęściej taka diagnoza wykonywana jest dla potrzeby lekarza specjalisty, przy wykluczeniu lub potwierdzeniu diagnozy klinicznej.

mgr Barbara Pek
Psycholog kliniczny

PSYCHOLOG

  • Konsultacja psychologiczna / interwencja kryzysowa ( dorośli i młodzież od 16 r.ż ) 50 min 150 zł
  • Diagnoza psychologiczna osobowości z omówieniem profilu ( 2 – 3 spotkania) 50 min 390 zł
  • Badania psychologiczne (dla kandydatów na broń, komornika, detektywa, prokuratora, sędziego) 120 min 200 zł


Rejestracja


+ 48 730 741 743
kontakt@oktamed.pl

Poniedziałek – piątek
Od 7:00-20:00
Sobota: nieczynneZnajdź nasOKTAMED CLINIC
ul. Długa 2
Borowo 83-322
woj. pomorskie
NIP: 5911558896
REGON: 220457114

54º 19′ 14.38″ N 18º 17′ 51.594″ E


Skubskrybcja


Chcesz być z nami na bieżąco? Aktualne promocję  lub okresowe wydarzenia? Nie przegap okazji i zapisz się do newslettera    Copyright by Oktamed Clinic 2021. All rights reserved.