Poradnia psychologiczna

W OKTAMED CLINIC prowadzimy również poradnię psychologiczną. To miejsce, w którym potrzebną pomoc może uzyskać dziecko jak i osoba dorosła.

Jednymi z pacjentów, którzy najczęściej kierowani są do poradni psychologicznych są najmłodsi. U dzieci szereg różnych, występujących u nich problemów, tj. zachowania agresywne, traumatyczne sytuacje z przeszłości, niewłaściwe relacje z rówieśnikami, stany lekowe, obniżenie nastroju oraz wiele innych, może wskazywać na konieczność konsultacji z psychologiem dziecięcym oraz wymaga przeprowadzenia dalszych terapii. W poradni psychologicznej możliwe jest również dokonanie oceny psychologicznej dziecka, jak i przeprowadzenie różnorodnych innych testów, m.in. oceny poziomu rozwoju dziecka.

W codziennym życiu również i osoby dorosłe mogą zetknąć się z wieloma różnymi sytuacjami, przez które mogą oni potrzebować pomocy psychologicznej. W przypadku pełnoletnich Pacjentów wskazaniami do odwiedzenia poradni psychologicznej mogą być na przykład: uczucie nieradzenia sobie z codziennością, różne kryzysy emocjonalne doświadczanie ciągłego uczucia wewnętrznego niepokoju lub utrzymujący się przez dłuższy czas obniżony nastrój.
W OKTAMED CLINIC poradnia psychologiczna dla dorosłych oferuje również badania psychologiczne, które są niezbędne aby uzyskać pozwolenie na broń oraz pozwolą podjęć pracę w zawodzie: komornika, detektywa, sędziego, prokuratora oraz kuratora.

mgr Barbara Pek
Psycholog kliniczny

PSYCHOLOG

  • Konsultacja psychologiczna / interwencja kryzysowa ( dorośli i młodzież od 16 r.ż ) 50 min 140 zł
  • Diagnoza psychologiczna osobowości z omówieniem profilu ( 2 – 3 spotkania) 50 min 390 zł
  • Badania psychologiczne (dla kandydatów na broń, komornika, detektywa, prokuratora, sędziego) 120 min 200 zł
Cennik


Rejestracja


+ 48 730 741 743
kontakt@oktamed.pl

Poniedziałek – piątek
Od 7:00-20:00
Sobota: nieczynneZnajdź nasOKTAMED CLINIC
ul. Długa 2
Borowo 83-322
woj. pomorskie
NIP: 5911558896
REGON: 220457114

54º 19′ 14.38″ N 18º 17′ 51.594″ E


Skubskrybcja


Chcesz być z nami na bieżąco? Aktualne promocję  lub okresowe wydarzenia? Nie przegap okazji i zapisz się do newslettera    Copyright by Oktamed Clinic 2021. All rights reserved.