Poradnia otolaryngologiczna

Otolaryngologia (laryngologia)  zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła oraz innych narządów głowy i szyi (kości skroniowej, zatok przynosowych, jamy ustnej, przełyku, tchawicy, oskrzeli)

Laryngolog zajmuje się chorobami narządów zmysłów np. zaburzeniami słuchu, równowagi, węchu i smaku, a także chorobami nerwów czaszkowych wraz z diagnostyką i leczeniem zaburzeń przełykania oraz obwodowej postaci zespołu snu, z bezdechami sennymi. Do najczęstszych schorzeń, którymi zajmuje się laryngolog należą: zapalenie zatok, gardła, krtani w tym pozaprzełykowe objawy refluksu, zapalenia błony śluzowej nosa i zatok zarówno infekcyjne jak i  alergiczne, zapalenie ucha zewnętrznego, zapalenie ucha wewnętrznego,  zapalenie ucha środkowego, uszkodzenia narząd słuchu i równowagi, tj. szumy uszne i zawroty głowy, niedosłuch, przerośnięte migdałki podniebienne, zapalenie gruczołów ślinowych, zapalenie węzłów chłonnych szyi, polipy nosa i krtani, nieżytowe zapalenie trąbki słuchowej, otoskleroza, nowotwory występujące w obrębie głowy i szyi.

W OKTAMED CLONIC poradnia otolaryngolii jest dostępna dla dzieci, jak i dorosłych. Chcąc zagwarantować naszym pacjentom dostęp do specjalistycznej opieki na najwyższym poziomie, w naszej klinice oddajemy do dyspozycji specjalistów, którzy już od wielu lat zajmują się praktyką lekarską i którzy w swojej dziedzinie są niewątpliwymi profesjonalistami.

lek. Paweł Lemski
Laryngolog

OTOLARYNGOLOGIA

 • Konsultacja otolaryngologiczna 180zł
 • Podcięcie wędzidełka języka (po uprzedniej konsultacji) 170zł
 • Usunięcie ciała obcego z ucha/nosa/gardła (po uprzedniej konsultacji) 100zł
 • Usunięcie woszczyny/korka woszczynowego (po uprzedniej konsultacji) 50zł
 • Płukanie uszu (po uprzedniej konsultacji) 50zł
 • Nacięcie/poszerzenie ropnia/torbieli w gardle (po uprzedniej konsultacji) od 150zł
 • Nacięcie ropnia/krwiaka w nosie (po uprzedniej konsultacji) od 150zł
 • Tamponada przednia nosa przy krwotoku (po uprzedniej konsultacji) 150zł
 • Opatrunek uszny (po uprzedniej konsultacji) 100zł
 • Aspiracja z nosa/ucha (po uprzedniej konsultacji) 50zł


Rejestracja


+ 48 730 741 743
kontakt@oktamed.pl

Poniedziałek – piątek
Od 7:00-20:00
Sobota: nieczynneZnajdź nasOKTAMED CLINIC
ul. Długa 2
Borowo 83-322
woj. pomorskie
NIP: 5911558896
REGON: 220457114

54º 19′ 14.38″ N 18º 17′ 51.594″ E


Skubskrybcja


Chcesz być z nami na bieżąco? Aktualne promocję  lub okresowe wydarzenia? Nie przegap okazji i zapisz się do newslettera  Copyright by Oktamed Clinic 2021. All rights reserved.